Vitajte na stránkach spoločnosti BMSystems

MAMBA digital snake 

MAMBA digital snake spoločnosti NetworkSound je digitálny systém, ktorý ponúka kvalitný a jednoduchý prenos audiosignálu pre jeho ďalšie spracovanie. Je odolný voči rušeniu a stratám, ktoré vznikajú pri použití klasického analógového multikábla. Mikrofónne predzosilňovače sú umiestnené priamo na pódiu.

 

Na prenos je použitý sieťový kábel typu CAT-5/6 s dosahom do 140 m. MAMBA digital snake ponúka jednoduché delenie (splitovanie) audiosignálu a je určený pre živé produkcie aj pevné inštalácie (divadlá, kiná, koncerty, a pod.)

.

 


 

Základnou konfiguráciou MAMBA digital snake sú dve jednotky. Jedna je na javisku spolu s mikrofónnymi predzosilňovačmi a druhá je pri FOH mixážnom pulte. Obidve jednotky dokážu preniesť (podľa konfigurácie) až 64 kanálov v smere STAGE-FOH a 64 kanálov v smere FOH-STAGE, pri konfigurácii 64x64 kanálov. Ak je potrebné rozbočiť signál aj do monitorovacieho pultu, jednoducho sa použije tretia jednotka. Prenos je možné zálohovať prostredníctvom ethernetových switchov.

 

 

Systém je použiteľný v režimoch point-to-point (bod-bod), alebo ako spliter v širokej ponuke konfigurácií od 16x8, 16x16, 32x32, 48x48, 64x64 pre point-to point režim, alebo 16x8x8, 32x16x16, 48x24x24, 64x32x32 pre split režim.

Hlavné funkcie zariadenia : 

 

         Plug & Play

         Na prenos je použitý štandardný sieťový CAT-5/6 kábel do vzdialenosti 140 m

         Prenosové oneskorenie menej ako 200 mikrosekúnd

         Celkové analógové oneskorenie 0,8ms @ 96kHz resp. 1,2ms @ 48kHz

         DB25 audio I/O

         RS232 pass-through pre ovládanie zariadení

        Aux 1, Aux 2 – určené pre  intercom, (XLR alebo RJ45)

         Vzorkovacia frekvencia  48/96KHz ~ 24 bit

        Rozšíriteľný so štandardným SWITCH-om pre CAT-5/6

         Jednoduché rozdelenie signálu do monitorovacieho pultu, náhrávacieho zariadenia a pod.

        Široká ponuka konfigurácií

 

 

Aktuality

HD Mikrofóny
značky Earthworks sú už dostupné na Slovensku. Pre viac info kliknite TU.


Mamba Digital Snake
predstavuje náhradu analógového multikábla za digitálny, ktorú tvorí dvojica signálových procesorov prepojených LAN káblom. So zvyšovaním vzdialenosti neklesá kvalita audiosignálu. Pre viac info kliknite tu.

MS v hokeji
Superstaristi