Vitajte na stránkach spoločnosti BMSystems

Earthworks meracie mikrofóny série M

Earthworks sa stal akceptovaným štandardom cenovo dostupných, spoľahlivých referenčných a meracích mikrofónov. Tieto mikrofóny sú presné v časovej aj frekvenčnej oblasti. Meracie mikrofóny série M sú optimalizované pre čistý výkon s veľmi rýchlou impulzovou a presnou frekvenčnou odpoveďou. Majú prakticky takmer nulový šum a sú mimoriadne stabilné, čo sa týka zmeny teploty a atmosférických podmienok. Meracie mikrofóny značky Earthworks sú využívané meracími systémami SMAART™, MLSSA™, Spectrafoo™, TEF™, RTA, dbx, DEQX a inými. Mikrofóny série M spĺňajú alebo aj prekračujú požiadavky ANSI Type 1 a IEC 61094. Všetky modely sú dostupné aj v pároch.

 

 

M50všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 3Hz – 50kHz

Model M50 ponúka rozšírenú frekvenčnú a nadpriemernú impulzovú odpoveď pre najnáročnejšie meracie aplikácie

M30všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 5Hz – 30kHz

Model M30 je štandardom pre akustické merania priestorov a laboratórií. Vyznačuje sa veľmi rovnou frekvenčnou a excelentnou impulzovou odpoveďou.

M30BXvšesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 9Hz – 30kHz

Model M30BX bol navrhnutý pre prácu s prenosnými počítačmi. Je napájaný batériou a má zabudovaný prepínač, ktorý v prípade potreby ponúka zisk 6dB.

M23všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 9Hz – 23kHz

Model M23 je vylepšenou verziou EAW SMAARTMIC™. Je lacnejšou, veľmi presnou a spoľahlivou alternatívou na analyzovanie akustických vlastností miestností a iných priestorov.

Viac informácií na http://www.earthworksaudio.com

 

Aktuality

HD Mikrofóny
značky Earthworks sú už dostupné na Slovensku. Pre viac info kliknite TU.


Mamba Digital Snake
predstavuje náhradu analógového multikábla za digitálny, ktorú tvorí dvojica signálových procesorov prepojených LAN káblom. So zvyšovaním vzdialenosti neklesá kvalita audiosignálu. Pre viac info kliknite tu.

MS v hokeji
Superstaristi