Vitajte na stránkach spoločnosti BMSystems

Earthworks mikrofóny na bicie a príslušenstvo

 

 

Randy Lane, FOH inžinier pre American Idol a Dream Theater povedal: “Keď som prvý raz počul Earthworks HD mikrofóny na bicích nástrojoch, zvuk bol ako z rozprávky. Detaily každého bubna boli až prekvapujúco zjavné. Mikrofóny preniesli každý zvukový detail paličky udierajúcej na činel a premenlivé farby zvuku činelu keď bubeník udieral na jeho rôzne časti. Mikrofóny Earthworks Drum Periscope na tomoch a rytmickom bubne boli úžasné. Každý detail a plnú dozvuk bubna boli prirodzene reprodukované. Táto schopnosť umožňuje bubeníkom, aby ponúkli poslucháčom jemné detaily a drobné notičky ako nikdy predtým.”

 

 

HD mikrofóny Earthworks spôsobili revolúciu v ozvučovaní bicej sady. Je možné si to vypočuť na Drum Demo CD. HD mikrofóny Earthworks vám umožnia počuť ďaleko viac detailov a jemné zvuky, ktoré konvenčné mikrofóny nie sú schopné preniesť. Navyše môžete znížiť „overhead“ mikrofóny bez toho, aby ste počuli skreslenie na čineloch. Bubeníci Steelyho Dana, Dream Theateru a Joea Satrianiho alebo aj Steve Gad používajú HD mikrofóny Earthworks pri nahrávaní alebo živých vystúpeniach.

V ponuke sú trojdielne sady na bicie (2x overhead a veľký bubon) s troma mikrofónmi a KickPad procesorom, mikrofónne páry pre „overhead“, sady mikrofónov na tomy a rytmický bubon ako aj kompletné sady na bicie.

3–dielna mikrofónna sada na bicie

 

               DK25/R                                             DK25/R                                              DK50

           
   
 
   
 
 

Mikrofóny Drum Periscope™ SnareMic™ (DP25/C) a TomMic™ (DP30/C) sú dostupné individuálne alebo ako sady. Zakúpenie celej sady Drum Periscope™ mikrofónov je lacnejšie ako kupovanie samostatných komponentov.

                               SMC1                                                                      TMC1

 

                          

 

 

Viacmikrofónne sady na bicie

K dispozícii sú nové cenovo-výhodné sady mikrofónov Drum Periscope™ tom a snare (CloseMic™ Kits) a sady High Definition mikrofónov pre každý element sady bicích (tomy, rytmický bubon, veľký bubon, hi-hat a „overhead“) v sade nazývanej „Drum FullKit™ System“.

 

                   CMK4                                        CMK5                                                FullKit™

           
   
 
     
 

Príslušenstvo

Procesor Earthworks KickPad™ si získal popularitu ako šetrič času pri nastavovaní zvuku veľkého bubna a LevelPad™ je vhodným spoločníkom k mikrofónu veľkého bubna pretože jeho úlohou je zabrániť preťaženiu mikrofónneho predzosilňovača alebo mikrofónneho vstupu na mixpulte.

Držiak na mikrofón RM1 RimMount™ umožňuje mikrofónom Drum Periscope jednoduché uchytenie ku kovovému okraju bubna. Pomocou neho je možné uchytiť mikrofón tak, aby bolo možné ozvučiť bubon z vrchnej aj spodnej časti.

KP1                                                                          

 

LP15/30

 


RM1


 

Viac informácií na http://www.earthworksaudio.com
 

Aktuality

HD Mikrofóny
značky Earthworks sú už dostupné na Slovensku. Pre viac info kliknite TU.


Mamba Digital Snake
predstavuje náhradu analógového multikábla za digitálny, ktorú tvorí dvojica signálových procesorov prepojených LAN káblom. So zvyšovaním vzdialenosti neklesá kvalita audiosignálu. Pre viac info kliknite tu.

MS v hokeji
Superstaristi