Vitajte na stránkach spoločnosti BMSystems

Earthworks mikrofóny série FM

FM séria (Flex Mics) mikrofónov Earthworks ponúka nevšednú zrozumiteľnosť a zvukovú kvalitu. Ich patentovaná snímacia vložka umožňuje rečníkovi pohybovať sa až do 90 stupňov mimo osi mikrofónu, pričom ho poslucháči budú počuť s nevšednou zrozumiteľnosťou a zvukovou kvalitou. FM séria je perfektným modelom pre kostoly a iné spoločenské pódiové aplikácie. Ako ďalšie plus ponúkajú mikrofóny FM série väčšiu odolnosť voči spätnej väzbe. Ohybný krk umožňuje nastavenie pozície mikrofónu bez manipulačných ruchov.

 

 

 

Modely mikrofónov FM série sú určené na pódiové použitie, avšak dajú sa použiť aj ako visiace mikrofóny pre spevácke zbory alebo orchestre. Ich zvuková kvalita je porovnateľná s inými kardiódnymi Earthworks mikrofónmi. Je možné ich teda využiť aj pri ozvučení spevu, klavíra, či akustických nástrojov alebo dokonca aj bicích. Majú rovnú frekvenčnú charakteristiku v rozsahu 50Hz až 20kHz s odchýlkou +2dB vo vzdialenosti 15cm od mikrofónnej vložky a znesú akustický tlak 145dB. Okrem toho sa vyznačujú aj výbornou impulzovou odpoveďou, časom pre ustálenie membrány a dokonalou zvukovou kvalitou v porovnaní s bežnými pódiovými mikrofónmi určenými na hovorené slovo. FM séria je dostupná s rôznou dĺžkou husieho krku (36 cm, 50 cm a 72 cm) a tiež v prevedení s hyperkardiódnou vložkou.

Viac informácií na http://www.earthworksaudio.com

 

Aktuality

HD Mikrofóny
značky Earthworks sú už dostupné na Slovensku. Pre viac info kliknite TU.


Mamba Digital Snake
predstavuje náhradu analógového multikábla za digitálny, ktorú tvorí dvojica signálových procesorov prepojených LAN káblom. So zvyšovaním vzdialenosti neklesá kvalita audiosignálu. Pre viac info kliknite tu.

MS v hokeji
Superstaristi