Vitajte na stránkach spoločnosti BMSystems

Earthworks mikrofóny série Periscope™

 

Séria kardiódnych a hyperkardiódnych HD mikrofónov Periscope™ bola pôvodne navrhnutá ako stojanová verzia mikrofónov pre spevácke zbory. Avšak keď najlepší zvukoví a nahrávací inžinieri videli tieto mikrofóny, predvídali celý rad nových možností. Ihneď si uvedomili, že HD mikrofóny s desaťcentimetrovými husími krkmi a malou mikrofónnou hlavou by mohli byť umiestnené tam, kam sa iné umiestniť nedajú, ako napríklad pod struny kontrabasu.
Taktiež zistili, že by bolo možné umiestniť telo mikrofónu paralelne s plášťom bubna smerom nahor a mikrofónnu hlavu smerom dolu k blane bubna. Periscope™ séria tiež umožňuje snímanie gitár a iných nástrojov. Tieto mikrofóny si okamžite získali priazeň. Periscope™ séria má rovnako fantastické špecifikácie ako SR a TC modely s 30kHz frekvenčnou odpoveďou. Sú dostupné v čiernej alebo bielej farbe a s kardiódnou alebo hyperkardiódnou mikrofónnou vložkou. A tiež ako páry alebo sady.

P30/C  alebo  P30/HC

 

 

Viac informácií na http://www.earthworksaudio.com

 

Aktuality

HD Mikrofóny
značky Earthworks sú už dostupné na Slovensku. Pre viac info kliknite TU.


Mamba Digital Snake
predstavuje náhradu analógového multikábla za digitálny, ktorú tvorí dvojica signálových procesorov prepojených LAN káblom. So zvyšovaním vzdialenosti neklesá kvalita audiosignálu. Pre viac info kliknite tu.

MS v hokeji
Superstaristi