Vitajte na stránkach spoločnosti BMSystems

Earthworks mikrofóny série SR

Earthworks mikrofóny s kardiódnou vložkou sa líšia od ostatných kardiódnych mikrofónov tým, že majú patentovanú takmer dokonalú kardiódnu vložku. Zvuk je skrz celú prednú hemisféru pozoruhodne rovnomerný a frekvenčná odpoveď je aj pri 90 stupňoch mimo osi mikrofónu plochejšia než u väčšiny mikrofónov. Výsledkom toho je, že snímanie zvuku mimo osi mikrofónu nie je degenerované a samotný mikrofón je odolnejší voči spätnej väzbe aj pri živých vystúpeniach. Séria SR bez námahy zvláda akustický tlak 145dB pri zachovaní jemných detailov, ktoré iné mikrofóny už maskujú. Všetky SR modely majú výnimočnú kvalitu a poskytujú excelentné výsledky v štúdiu i pri živých aplikáciách.

 

 

SR30 - kardiódny mikrofón s frekvenčným rozsahom 30Hz – 30kHz

Model SR30 (staršie označenie   SR77) je najprecíznejším kardiódnym mikrofónom na trhu. S frekvenčnou odpoveďou do 30kHz zachytí neuveriteľné hudobné detaily. Jeho použitím pokryjete širokú škálu hudobných nástrojov pri nahrávaní v štúdiu alebo iných aplikáciách. Je tiež veľkolepým nástrojom pre snímanie speváckych zborov.

SR30/HC - hyperkardióidny mikrofón s frekvenčným rozsahom 30Hz –30kHz

Model SR30/HC (staršie označenie SR78) ponúka rovnaké charakteristiky a výkon ako SR30, avšak s hyperkardiódnou vložkou. Je to mikrofón určený pre aplikácie vyžadujúce najlepšiu audio kvalitu so schopnosťou čo najmenej snímať zvukové zdroje nachádzajúce sa mimo os mikrofónu.

SR25 - kardiódny mikrofón s frekvenčným rozsahom 50Hz – 25kHz


Model SR20 (staršie označenie SR69) je výnimočným vokálnym mikrofónom, ktorý poskytuje dokonalú audio kvalitu a lepšiu odolnosť voči spätnej väzbe. Odskrutkovaním protiveterného nástavca získate excelentný nástrojový mikrofón.

Viac informácií na http://www.earthworksaudio.com

 

Aktuality

HD Mikrofóny
značky Earthworks sú už dostupné na Slovensku. Pre viac info kliknite TU.


Mamba Digital Snake
predstavuje náhradu analógového multikábla za digitálny, ktorú tvorí dvojica signálových procesorov prepojených LAN káblom. So zvyšovaním vzdialenosti neklesá kvalita audiosignálu. Pre viac info kliknite tu.

MS v hokeji
Superstaristi