Vitajte na stránkach spoločnosti BMSystems

Earthworks mikrofóny série TC

TC séria (Time Coherent) je navrhnutá pre nahrávanie hlasnejších zdrojov ako sú bicie, perkusie, zosilnené nástroje a hlasné zvukové efekty. Mikrofóny tejto série umožňujú nahrávanie hlasnejších akustických zdrojov bez preťaženia predzosilňovačov. Bez námahy zvládajú vysoký akustický tlak až do úrovne 150dB, pričom stále zachytia aj jemné detaily. TC séria ponúka rovnaké atribúty ako QTC séria z hľadiska impulzovej odpovede, času ustálenia membrány a rozšírenej frekvenčnej odpovede. Všetky modely TC série majú mimoriadne plochú frekvenčnú odpoveď a sú časovo koherentné, takže znejú prirodzene a neprifarbene. Všetky modely sú dostupné aj v pároch.

 

 

TC30 - všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 9Hz – 30kHz

Model TC30 (totožný s TC30K) je top modelom z rady mikrofónov určených pre nahrávanie hlasnejších zdrojov. So širokou frekvenčnou odpoveďou 30kHz zachytí nepatrné detaily a je voľbou mnohých profesionálov.

 

TC25 - všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 9Hz – 25kHz

 

 

Model TC25 bol špeciálne navrhnutý pre bicie nástroje a je takisto ideálnym mikrofónom pre široký výber iných nástrojov. Jeho frekvenčná odpoveď dosahuje 25kHz. TC25 je súčasťou sady mikrofónov pre bicie DK25/R DrumKit™ System.


TC20 -
všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 10Hz – 20kHz

Model TC20 (staršie označenie SRO) je skvelým nástrojom pre širokú škálu aplikácií. Mnohí hudobníci používajú dvojicu týchto mikrofónov na nahrávanie ich skupín v štúdiu alebo počas živého vystúpenia.

Viac informácií na http://www.earthworksaudio.com


 

Aktuality

HD Mikrofóny
značky Earthworks sú už dostupné na Slovensku. Pre viac info kliknite TU.


Mamba Digital Snake
predstavuje náhradu analógového multikábla za digitálny, ktorú tvorí dvojica signálových procesorov prepojených LAN káblom. So zvyšovaním vzdialenosti neklesá kvalita audiosignálu. Pre viac info kliknite tu.

MS v hokeji
Superstaristi