Vitajte na stránkach spoločnosti BMSystems

Earthworks mikrofóny série QTC

QTC séria (Quiet Time Coherent) Earthworks mikrofónov je navrhnutá pre nahrávanie tichších zdrojov ako sú spev, sláčikové nástroje, orchester nahrávaný z určitej vzdialenosti alebo spevácke zbory. Dobré meno mikrofónov Earthworks je založené na realistickom prenose týchto všesmerových modelov. Ich stupeň čistoty je neporovnateľný. Tvrdenie o časovo koherentnej odpovedi znamená, že tieto modely nerozmazávajú časovú doménu ako je to u väčšiny iných mikrofónov. Mikrofóny Earthworks majú výnimočnú impulzovú odpoveď a čas na ustálenie membrány. QTC mikrofóny dokážu spracovať akustický tlak do úrovne 142dB bez vplyvu proximity efektu alebo manipulačného šumu. Všetky modely sú dostupné aj v pároch.

 

 

QTC50všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 3Hz – 50kHz

Model QTC50 je určený pre tých, ktorí požadujú to najlepšie, čo je k dispozícii. Je ideálnym mikrofónom pre digitálne nahrávanie so vzorkovacou frekvenciou 192kHz alebo vyššou, jednoducho všade tam, kde je potrebné zachytiť každý odtieň, či detail zvuku.

QTC40 - všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 4Hz – 40kHz

Model QTC40 je najpopulárnejším modelom! Podľa staršieho označenia ide o model QTC1. Tento mikrofón je častou voľbou náročných profesionálov, či už v štúdiu alebo pri iných nahrávacích aplikáciách. V žiadnom serióznom nahrávacom štúdiu by tento model nemal chýbať.

QTC30 - všesmerový mikrofón s frekvenčným rozsahom 6Hz – 30kHz

Model QTC30 je ekonomickou alternatívou k populárnemu modelu QTC40 (QTC1). Jeho 30kHz široká frekvenčná odpoveď a malé rozmery z neho robia ideálny nástroj pre nahrávanie vysokokvalitného zvuku, kde hrá aj priestor dôležitú úlohu. Model QTC30 je skvelou voľbou z pohľadu cena vs. výkon.

Viac informácií na http://www.earthworksaudio.com

 

Aktuality

HD Mikrofóny
značky Earthworks sú už dostupné na Slovensku. Pre viac info kliknite TU.


Mamba Digital Snake
predstavuje náhradu analógového multikábla za digitálny, ktorú tvorí dvojica signálových procesorov prepojených LAN káblom. So zvyšovaním vzdialenosti neklesá kvalita audiosignálu. Pre viac info kliknite tu.

MS v hokeji
Superstaristi